valentinas už 2rų online nemokamai

Press Report

Produkto nuolat atnaujinami šaltiniai

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+

Ads

Valentinas Mazuronis: Ar A.Salamakinas grąžins valstybei prarastus pinigus už skalūnų dujas?

18 Gruodžio 2015 10:50:10 15min.lt - žinios gyvai | RSS

Gerb. Seimo Aplinkos apsaugos komiteto vadovas, socialdemokratas Algimantas Salamakinas dar 2013 m. kreipėsi į Konstitucinį Teismą dėl įstatymo pataisų, leidžiančių išgauti skalūnų dujas naudojant hidraulinį uolienų ardymą. Jo nuomone, pataisos prieštaravo šalies Konstitucijai, nes technologija „neabejotinai“ pavers Lietuvą negyvenama dykviete. A.Salamakinas klydo, o Lietuva neteko šimtų milijonų investicijų. Skaitykite daugiau...

Vice Visos ataskaitos Time18 Gruodžio 2015 10:50:10


Ads

Valentinas Mazuronis kviečia peržiūrėti Lietuvai skirtas pabėgėlių kvotas

24 Lapkričio 2015 10:53:52 ve.lt

Darbo partijos pirmininkas Valentinas Mazuronis kviečia koalicijos partnerius peržiūrėti pabėgėlių kvotą, skirtą Lietuvai, o Vyriausybę Europos Komisijoje pasisakyti už kitokį pabėgėlių krizės suvaldymo planą.

Vice Visos ataskaitos Time24 Lapkričio 2015 10:53:52


Valentinas Mazuronis: Bankų piktnaudžiavimas monopoline padėtimi privalo baigtis

30 Birželio 2015 13:53:42 15min.lt - žinios gyvai | RSS

Lietuvos komerciniai bankai vienas po kito pranešė, kad didins įkainius už pinigų paėmimą iš bankomatų ir taip sudarys papildomas kliūtis žmonėms atsiskaityti grynaisiais pinigais. Skaitykite daugiau...

Vice Visos ataskaitos Time30 Birželio 2015 13:53:42


Kinijoje gražuoliai valgo nemokamai

11 Birželio 2015 13:16:48 Diena.lt visi straipsniai

Nuolaidų kortelės? Kam jos, jei gali gauti nuolaidų dėl savo puikios išvaizdos. Džengdžou (Zhengzhou) mieste, esančiame Henano provincijoje vidurio Kinijoje, restoranas skatina savo lankytojus "Mokėti veidu", rašo shanghaiist.com. Būtent čia restorano lankytojai gali valgyti už dyką, jeigu yra pakankamai gražūs. Jų išvaizdą įvertina darbuotojai iš plastikos chirurgijos klinikos.

Vice Visos ataskaitos Time11 Birželio 2015 13:16:48


Įvykiai, aktualijos / „Valentinas vienas“

17 Vasario 2015 23:12:15 Šiaulių kraštas

Pla­ka­tu su to­kiu už­ra­šu va­kar in­ter­nau­tai da­li­jo­si so­cia­li­nia­me tink­la­la­py­je, po to, kai eu­ro­par­la­men­ta­ras Va­len­ti­nas Ma­zu­ro­nis pra­ne­šė pa­lie­kąs par­ti­ją „Tvar­ka ir tei­sin­gu­mas“.

Vice Visos ataskaitos Time17 Vasario 2015 23:12:15


Senjorų autobusais nemokamai neveš

04 Vasario 2015 16:05:06 Diena.lt visi straipsniai

Uostamiesčio pensininkai, kaip vilniečiai ar kauniečiai, norėtų važinėti miesto autobusais už kelis eurus per metus. Klaipėdos valdžia tokių nuolaidų neplanuoja. Jos atstovai pabrėžė, kad nesiorientuoja į vienkartines akcijas. Klaipėdos senjorai pavydžiai žvalgosi į Vilnių ir Kauną. Sostinėje, kurios finansinė situacija yra sudėtinga, visiems pensinio amžiaus žmonėms važiavimas viešuoju transportu atsieina apie 3 eurus per metus.

Vice Visos ataskaitos Time04 Vasario 2015 16:05:06


Tautybė pase įrašoma nemokamai

20 Sausio 2015 10:10:04 ve.lt

Nuo šių metų Lietuvos Respublikos pase, piliečiui pageidaujant, įrašoma tautybė. Paso turėtojo tautybė spausdinama naujai išduodamame pase, pirmajame vidiniame dokumento puslapyje, ir tik įrašui apie tautybę esant Gyventojų registro centrinėje duomenų bazėje, primena Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Migracijos valdyba. Galimybė pase pažymėti savo tautybę atsirado priėmus Paso įstatymo pataisas. Valstybės rinkliava už šią paslaugą neimama. Pasuose, išduotuose iki priimant Paso įstatymo pakeitimą, tautybė nėra įrašoma. Norintieji turėti pasą su įrašu apie tautybę, turi pateikti prašymą naujam dokumentui gaminti. Vadovaujantis Paso įstatymo nuostatomis, pasas keičiamas pasibaigus jo galiojimo laikui, esant netikslių įrašų, tapus netinkamu naudoti, pakeitus vardą, pavardę, lytį, patikslinus gimimo datą, vietą, atnaujinus asmens kodą, išnaudojus vizoms skirtus lapus ar dėl kitų priežasčių pageidaujant pačiam paso turėtojui. Migracijos valdyba primena, kad pasas, kaip ir asmens tapatybės kortelė, yra asmens tapatybę ir pilietybę patvirtinantis dokumentas, privalomas kiekvienam 16-os metų sulaukusiam Lietuvos Respublikos piliečiui. Migracijos valdybos pareigūnai įspėja piliečius saugoti pasą nuo pažeidimų - bet kokie įrašai, ženklai prie asmenvardžių, ant atvaizdo ar tuščių puslapių gali būti vertinami kaip dokumento klastojimas. "Priminti žmonėms apie paso paskirtį ir dokumento saugojimą nuo pažeidimų nusprendėme dėl to, kad teko girdėti klausimų, ar negalima būtų tautybę pase pažymėti patiems, - pastebi Migracijos valdybos viršininkas Gintaras Bagužis. - Tokie klausimai stebina". G. Bagužis primena, jog įrašus pase reglamentuoja Paso įstatymas. Kiekvienas paso puslapis turi savo paskirtį, ir bet koks pašalinis įrašas jame vertinamas kaip dokumento gadinimas, o pats dokumentas gali būti laikomas suklastotu ir skelbiamas negaliojančiu. Už netikro dokumento pagaminimą, suklastojimą ir panaudojimą yra numatyta baudžiamoji atsakomybė.

Vice Visos ataskaitos Time20 Sausio 2015 10:10:04


Susipažinkite: „PokerStars Online“ komandos žvaigždė Katerina Malasidou

12 Lapkričio 2014 14:11:07 15min.lt - žinios gyvai | RSS

Virtualaus pokerio žaidėjams, kurie prie stalų susiduria su raudonojo piko komandos atstovais dažnai įdomu, kas slepiasi už slapyvardžių. PokerStars.tv suteikia galimybę žaidimo meistrus pažinti geriau. Trumpametražių filmų serijoje apie „PokerStars Online“ rinktinės narius jau stebėjote ne vieną žvaigždę. Šį kartą siūlome susipažinti su Katerina „Katerina289“ Malasidou. Skaitykite daugiau...

Vice Visos ataskaitos Time12 Lapkričio 2014 14:11:07


Vaistai už šimtus milijonų – nemokamai

18 Spalio 2014 06:12:16 Sveikata straipsniai

Valstybinė ligonių kasa (VLK) skelbia, kad medikai turi daugiau galimybių savo pacientams skirti jų gydymui būtinų vaistų, nes jie atpigo. Kaip yra iš tikrųjų? Kuo džiaugiasi ministrė "Skaičiuojant praėjusių ir šių metų rezultatus, galime pasidžiaugti, kad pasiektas ekonominis efektas yra 13,74 mln. litų. Kitaip tariant, tiek lėšų sutaupyta, o už jas perkami pacientams reikalingi vaistai, tik jų nupirkti galėsime atitinkamai daugiau", – tvirtina sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė.

Vice Visos ataskaitos Time18 Spalio 2014 06:12:16


Vaistai už šimtus milijonų – nemokamai

15 Spalio 2014 05:39:42 Sveikata straipsniai

Valstybinė ligonių kasa (VLK) skelbia, kad medikai turi daugiau galimybių savo pacientams skirti jų gydymui būtinų vaistų, nes jie atpigo. Kaip yra iš tikrųjų? Kuo džiaugiasi ministrė "Skaičiuojant praėjusių ir šių metų rezultatus, galime pasidžiaugti, kad pasiektas ekonominis efektas yra 13,74 mln. litų. Kitaip tariant, tiek lėšų sutaupyta, o už jas perkami pacientams reikalingi vaistai, tik jų nupirkti galėsime atitinkamai daugiau", – tvirtina sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė.

Vice Visos ataskaitos Time15 Spalio 2014 05:39:42