šumacherio bukle

Press Report

Produkto nuolat atnaujinami šaltiniai

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+

Ads

Į Michaelio Šumacherio namus buvo iškviesta policija

14 Rugsėjo 2014 16:53:23 Sportas | ve.lt

Į buvusio "Formulė 1" lenktynininko Michaelio Šumacherio (Michael Schumacher) apsuptus gerbėjų ir žurnalistų namus Šveicarijoje buvo iškviesti policijos pareigūnai, praneša "The Local". Policijos atstovas informaciją patvirtino. Anot jo, vos tik sulaukę skambučio, pareigūnai išvyko į šią savaitę iš ligoninės paleisto lenktynininko namus prižiūrėti, kad gerbėjai ir žurnalistai nepažeistų viešosios tvarkos. "Policijos pareigūnų įsikišimas buvo būtinas, kadangi netoli M. Šumacherio namų susidarė automobilių spūstys, o pašaliniai žmonės ir žurnalistai apsupo lenktynininko namą ir vartus",- tvirtino atstovas. Įžymybės namai, kuriuose jis gyvena su žmona ir dviem vaikais, yra prižiūrimi apsaugos darbuotojų, tad policijos atstovas tvirtino, kad išskirtinis dėmesys šiam namui nebus skirtas, nebent pareigūnai bus iškviesti telefonu. Slidinėdamas kalnuose sunkią galvos traumą patyręs M. Šumacheris antradienį buvo išrašytas iš reabilitacinės klinikos Šveicarijoje. Šiuo metu lenktynininkas reabilitaciją tęsia namuose. Jo vadybininkė paprašė M. Šumacherį ir jo šeimą palikti ramybėje ir teigė, kad garsenybės priešakyje dar laukia "ilgas ir sunkus kelias".

Vice Sportas Time14 Rugsėjo 2014 16:53:23


Ads

Pasikorė asmuo, įtariamas Michaelio Šumacherio ligos kortelės vagyste

06 Rugpjūčio 2014 17:27:01 Sportas | ve.lt

Pasikorė asmuo, įtariamas septyniskart pasaulio "Formulės 1" automobilių lenktynių čempiono Michaelio Šumacherio (Michael Schumacher) medicinos kortelės vagyste. Tai trečiadienį pranešė AFP. Vyras buvo rastas negyvas kalėjime trečiadienio rytą, kitą dieną po suėmimo. Įtariamasis, kurio asmenybė neatskleidžiama, dirbo bendrovėje, kuri nugabeno M. Šumacherį iš Prancūzijos į Šveicariją. Birželį buvo sužinota, kad nežinomi asmenys pavogė du pirmuosius lenktynininko dosjė puslapius - juose buvo visa informacija apie jam Grenoblyje atliktas operacijas po nelaimingo atsitikimo Meribelio kurorte.

Vice Sportas Time06 Rugpjūčio 2014 17:27:01


Pavogta Michaelio Šumacherio ligos kortelė

24 Birželio 2014 10:22:20 Sportas | ve.lt

Nežinomi asmenys pavogė dalį Michaelio Šumacherio (Michael Schumacher) ligos dokumentų, praneša agentūra AFP. Jau kelias dienas žiniasklaidos atstovams siūloma pirkti vogtus dokumentus ar duomenis, o siūlytojas teigia, kad tai M. Šumacherio ligos byla, sakė buvusio "Formulės 1" piloto vadybininkė Sabina Kėm (Sabine Kehm). Ji pabrėžė negalinti spręsti, ar dokumentai yra tikri. Tačiau esą ligos duomenys iš tikrųjų buvo pavogti, dėl to pradėtas tyrimas. Policijos šaltinių teigimu, Grenoblio universitetinė klinika dėl paciento kortelės vagystės kreipėsi į policiją praėjusią savaitę po M. Šumacherio perkėlimo į Šveicariją. Laikraštis "Dauphine Libere" rašo, kad tyrimo pareikalavo ir M. Šumacherio advokatai Šveicarijoje. Vietos laikraščio duomenimis, pavogti du pirmieji 10 puslapių paciento kortelės lapai. Tiriama, ar nebuvo įsilaužta į klinikos kompiuterinę sistemą ir ar negalėjo prie duomenų prieiti neįgalioti asmenys. S. Kėm įspėjo žiniasklaidą nepirkti vogtų duomenų. Ir jų pirkimas, ir skelbimas esą yra draudžiamas. Ligonio bylos duomenys yra labai konfidencialūs ir neturėtų būti viešinami visuomenei. Pasak vadybininkės, dėl bet tokios informacijos iš paciento kortelės paskelbimo bus kreiptasi į prokuratūrą. "Bild.de" duomenimis, už M. Šumacherio ligos kortelę siūlytojai reikalauja mažiausiai 60 000 Šveicarijos frankų (48 000 eurų). M. Šumacheris po nelaimės kalnuose gruodžio pabaigoje šešis mėnesius buvo gydomas Grenoblio universitetinėje klinikoje. Praėjusią savaitę jis reabilitacijai perkeltas į Lozaną Šveicarijoje. Buvęs sportininkas esą jau nėra komos būklės.

Vice Sportas Time24 Birželio 2014 10:22:20


M. Šumacherio atstovė: sportininkas “rodo pabudimo ženklus”

04 Balandžio 2014 16:19:41 sekundė

Buvusio “Formulės-1″ piloto Michaelio Šumacherio (Michael Schumacher) vadybininkė Sabina Kėm (Sabine Kehm) pranešė, jog sportininkas “padarė tam tikrą pažangą busdamas iš komos būsenos”, rašo BBC. “Vis dar turime vilties, kad jis pabus, – spaudai sakė S. Kėm. – Norime visiems…

Vice Visos ataskaitos Time04 Balandžio 2014 16:19:41


Michaelio Šumacherio atstovė: sportininkas "rodo pabudimo ženklus"

04 Balandžio 2014 13:39:42 ve.lt

Buvusio "Formulės-1" piloto Michaelio Šumacherio (Michael Schumacher) vadybininkė Sabina Kem (Sabine Kehm) pranešė, jog sportininkas "padarė tam tikrą pažangą busdamas iš komos būsenos", rašo BBC. "Vis dar turime vilties, kad jis pabus" - spaudai sakė S. Kem. Prancūzijos Grenoblio ligoninės gydytojai, gelbėdami sunkią galvos traumą patyrusio M. Šumacherio gyvybę, sportininkui sukėlė dirbtinę komos būseną, tačiau pastangos atgaivinti jo sąmonę kol kas bevaisės. 45-erių metų "Formulės-1" lenktynių čempionas susižeidė gruodžio 29 dieną slidinėdamas Prancūzijos Alpėse esančiame Meribelio kurorte. Skelbiama, kad sportininkas vis dar negali savarankiškai kvėpuoti, taip pat prarado beveik ketvirtadalį kūno svorio.

Vice Visos ataskaitos Time04 Balandžio 2014 13:39:42


Gydytojas: Michaelio Šumacherio šansus išgyventi sumažino "aplaidus" gydymas

27 Kovo 2014 09:09:45 Sportas | ve.lt

Buvęs "Formulės-1" vyriausiasis gydytojas Garis Hartšteinas (Gary Hartstein) pareiškė, kad piloto Michaelio Šumacherio (Michael Schumacher) viltys išgyventi mažėja dėl "rimtų klaidų" pirmaisiais gydymo etapais, rašo "thelocal.de" naujienų portalas. 2012 m. iš "Formulės-1" gydytojų delegacijos pasitraukęs G. Hartšteinas apie "klaidas gydant sportininką" sužinojo iš "neklystančių šaltinių, turinčių priėjimą prie tokios informacijos". Vėliau savo "Twitter" paskyroje gydytojas patikslino, kad "klaidos" buvo padarytos ne Prancūzijos Grenoblio ligoninėje, kur šiuo metu slaugomas M. Šumacheris, bet jį gabenant į gydymo įstaigą. G. Hartšteinas konkrečiai neįvardijo, kas galėjo sukelti 45-erių metų buvusio "Formulės-1" piloto būklės pablogėjimą, tačiau rašė, kad "laikui bėgant (...) tikimybė, kad sportininkas pabus iš komos, reikšmingai mažėja". ELTA primena, kad septynis kartus "Formulės-1" lenktynių čempionas M. Šumacheris rimtai susižeidė pernai gruodžio 29 dieną, slidinėdamas Prancūzijos Alpėse. Medikų teigimu, jei sportininkas atsigaus po sunkios galvos smegenų traumos, jos padariniai bus jaučiami visą likusį gyvenimą.

Vice Sportas Time27 Kovo 2014 09:09:45


„F-1“ gydytojas: M. Šumacherio šansus išgyventi sumažino „aplaidus“ gydymas

26 Kovo 2014 19:31:03 sekundė

Buvęs „Formulės-1“ vyriausiasis gydytojas Garis Hartšteinas pareiškė, kad piloto Michaelio Šumacherio viltys išgyventi mažėja dėl „rimtų klaidų“ pirmaisiais gydymo etapais, rašo „thelocal.de“ naujienų portalas. 2012 metais iš „Formulės-1“ gydytojų delegacijos pasitraukęs G. Hartšteinas apie „klaidas gydant sportininką“ sužinojo iš „neklystančių…

Vice null Time26 Kovo 2014 19:31:03


M. Šumacherio artimieji įsitikinę, kad jis pabus iš komos

12 Kovo 2014 14:01:22 sekundė

Garsiojo lenktynininko Michaelio Šumacherio giminės ir artimieji įsitikinę, kad jis pabus iš komos ir atsigaus po nelaimingo atsitikimo Prancūzijos Alpėse, Meribelio kurorte. „Mes įsitikinę, kad Michaelis pabus iš komos. Jo būklė šiek tiek pagerėjo. Bet mes suprantame, kad dabar reikia…

Vice Visos ataskaitos Time12 Kovo 2014 14:01:22


Gydytojai laikinai nutraukė Michaelio Šumacherio žadinimo iš dirbtinės komos būklės procesą

24 Vasario 2014 12:23:22 ve.lt

Gydytojai nusprendė laikinai nutraukti septyniskart "Formulės-1” automobilių lenktynių pasaulio čempiono Michaelio Šumacherio (Michael Schumacher) žadinimo iš dirbtinės komos būklės procesą.

Vice Visos ataskaitos Time24 Vasario 2014 12:23:22


M. Šumacherio žmona prašo žurnalistų palikti kliniką, kur gydomas jos vyras

07 Sausio 2014 13:11:30 sekundė

Sunkią galvos traumą patyrusio Michaelio Šumacherio žmona paprašė žurnalistų palikti kliniką Grenoblyje, kur gydomas jos vyras. „Man svarbu, jog jūs netrukdytumėte gydytojams ir ligoninei, kad jie galėtų ramiai dirbti“, – sakoma Korinos Šumacher pareiškime. Žurnalistai esą turėtų pasikliauti oficialia medikų…

Vice Visos ataskaitos Time07 Sausio 2014 13:11:30