šumacherio būklė

Press Report

Produkto nuolat atnaujinami šaltiniai

Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+

Ads

Pabudęs iš komos: lenktynininko M. Schumacherio būklė gerėja

11 Liepos 2014 11:22:09 Pasaulis straipsniai

Septyniskart „Formulės 1“ čempionu tapusio vokiečių lenktynininko Michaelio Schumacherio (Michaelio Šumacherio) žmona įsitikinusi, kad jos vyro būklė pagerėjo po to, kai jis atsibudo po kelis mėnesius trukusios komos ir praeitą mėnesį buvo perkeltas į ligoninę Šveicarijoje. Pirmąkart viešai komentuodama padėtį po praeitų metų gruodžio 29 dieną įvykusio incidento, kai M.Schumacheris patyrė sunkią traumą, slidinėdamas Prancūzijos Alpėse, jo žmona Corinna (Korina) sakė savaitraščiui „Neue Post“, kad jos vyro būklės pagerėjimas teikia vilčių.

Vice Visos ataskaitos Time11 Liepos 2014 11:22:09


Ads

M. Schumacherio būklė gerėja

11 Liepos 2014 10:16:40 LZ RSS

Septyniskart „Formulės 1“ čempionu tapusio vokiečių lenktynininko Michaelio Schumacherio (Michaelio Šumacherio) žmona įsitikinusi, kad jos vyro būklė pagerėjo po to, kai jis atsibudo po kelis mėnesius trukusios komos ir praeitą mėnesį buvo perkeltas į ligoninę Šveicarijoje.

Vice Sportas Time11 Liepos 2014 10:16:40


M. Schumacherio būklė teikia vilčių

14 Balandžio 2014 12:56:26 Pasaulis straipsniai

Komos ištikto vokiečių lenktynininko Michaelio Schumacherio (Michaelio Šumacherio) būklėje „pastebima mažų pažangos ženklų“, jo atstovė pranešė sekmadienį, legendiniam „Formulės 1“ čempionui lėtai atsigaunant po smarkios smegenų traumos, kurią patyrė per nelaimingą atsitikimą slidinėjant Prancūzijos Alpėse. „Būna trumpų sąmoningumo akimirkų – jis demonstruoja mažus pažangos ženklus“, – M.Schumacherio vadybininkė Sabine Kehm (Sabinė Kėm) sakė Vokietijos transliuotojui ARD.

Vice Visos ataskaitos Time14 Balandžio 2014 12:56:26


M. Schumacherio būklė teikia vilčių

14 Balandžio 2014 09:23:52 Diena.lt visi straipsniai

Komos ištikto vokiečių lenktynininko Michaelio Schumacherio (Michaelio Šumacherio) būklėje „pastebima mažų pažangos ženklų“, jo atstovė pranešė sekmadienį, legendiniam „Formulės 1“ čempionui lėtai atsigaunant po smarkios smegenų traumos, kurią patyrė per nelaimingą atsitikimą slidinėjant Prancūzijos Alpėse. „Būna trumpų sąmoningumo akimirkų – jis demonstruoja mažus pažangos ženklus“, – M.Schumacherio vadybininkė Sabine Kehm (Sabinė Kėm) sakė Vokietijos transliuotojui ARD.

Vice Visos ataskaitos Time14 Balandžio 2014 09:23:52


M. Šumacherio artimieji įsitikinę, kad jis pabus iš komos

12 Kovo 2014 14:01:22 sekundė

Garsiojo lenktynininko Michaelio Šumacherio giminės ir artimieji įsitikinę, kad jis pabus iš komos ir atsigaus po nelaimingo atsitikimo Prancūzijos Alpėse, Meribelio kurorte. „Mes įsitikinę, kad Michaelis pabus iš komos. Jo būklė šiek tiek pagerėjo. Bet mes suprantame, kad dabar reikia…

Vice Visos ataskaitos Time12 Kovo 2014 14:01:22


M. Šumacherio būklė minimaliai pagerėjo, tačiau pavojus gyvybei išlieka (Sportas)

07 Sausio 2014 11:56:06 lrytas.lt - BŪK ĮVYKIŲ CENTRE

Praėjus daugiau nei savaitei po slidinėjant kalnuose patirtos galvos traumos, Michaelio Šumacherio sveikata šiek tiek pagerėjo. Ligoninės Grenoblyje, kur gydomas buvęs „Formulės 1“ čempionas, gydytojai pirmą kartą prakalbo apie minimaliai pagerėjusią jo būklę. Tačiau M. Šumacherio gyvybei esą ir toliau gresia pavojus, skelbia Sporto informacijos agentūra.

Vice Sportas Time07 Sausio 2014 11:56:06


Michaelio Šumacherio būklė minimaliai pagerėjo, tačiau pavojus gyvybei išlieka

07 Sausio 2014 11:55:32 ve.lt

Praėjus daugiau nei savaitei po slidinėjant kalnuose patirtos galvos traumos, Michaelio Šumacherio (Michael Schumacher) sveikata šiek tiek pagerėjo. Ligoninės Grenoblyje, kur gydomas buvęs "Formulės 1" čempionas, gydytojai pirmą kartą prakalbo apie minimaliai pagerėjusią jo būklę. Tačiau M. Šumacherio gyvybei esą ir toliau gresia pavojus, skelbia Sporto informacijos agentūra (SID), kuria remiasi agentūra AFP. Sportininko vadybininkė Zabinė Kėm (Sabine Kehm) pareiškė galinti patvirtinti, kad "M. Šumacherio būklė gali būti vadinama stabilia". Tačiau ji neigia sakiusi, kad jo gyvybei pavojus nebegresia. Detalės apie M. Šumacherio gydymą nekomentuojamos, atsižvelgiant į paciento privačią sferą. Prancūzijos tyrėjai, tiriantys nelaimės priežastis, trečiadienį 12.00 val. Lietuvos laiku Albervilyje surengs spaudos konferenciją. Po nelaimės kalnuose prokuratūra, kaip įprasta, pradėjo tyrimą. M. Šumacheris jau daugiau kaip savaitę yra dirbtinės komos būklės. Per nelaimę kalnuose gruodžio 29-ąją jis smarkiai susižalojo galvą. 45 metų buvęs sportininkas iki šiol operuotas du kartus. Per antrąją operaciją jam pašalinta hematoma kairiajame smegenų pusrutulyje.

Vice Visos ataskaitos Time07 Sausio 2014 11:55:32


Michaelio Šumacherio gerbėjai gimtadienio proga susirinks prie ligoninės

03 Sausio 2014 08:37:40 ve.lt

"Formulės 1" lenktynininko Michaelio Šumacherio (Michael Schumacher) gerbėjai penktadienį susirinks prie ligoninės Prancūzijoje ir tyliai paminės jo 45-ąjį gimtadienį, informuoja BBC. "Ferari" klubai iš Prancūzijos ir Italijos penktadienio rytą pradės rinktis prie ligoninės Grenoblio mieste, kurioje gydomas galvos traumą patyręs M. Šumacheris. Buvęs "Ferari" komandos lenktynininkas praėjusį sekmadienį susižeidė slidinėdamas Alpėse. Šiuo metu jo būklė stabili, bet kritiška. Gydytojai dėl medicininių priežasčių dirbtinai sukėlė jam komos būseną. Antradienį medikai patvirtino, kad lenktynininko sveikata pagerėjo, bet sakė, kad jam "tebegresia pavojus". Gydytojai neprognozuoja, kokia M. Šumacherio būklė bus po kelių dienų ar mėnesių. Apskritai pacientai, net kelias savaites buvę mediciniškai sukeltos komos būsenos, gali visiškai pasveikti. Buvusi M. Šumacherio "Formulės 1" komanda "Ferari" suorganizavo autobusus, kurie nuveš lenktynininko gerbėjus iš Prancūzijos ir Italijos į Grenoblį. "Ferari" atstovas sakė, kad šis renginys tikrai nėra naudojamas komandos reklamai. M. Šumacherio šeima ketvirtadienį dėkojo žmonėms už palaikymą. Sėkmingiausias "Formulės 1" lenktynininkas per savo 19 metų karjerą septynis kartus tapo pasaulio čempionu ir pirmas finišavo 91 lenktynėse.

Vice Visos ataskaitos Time03 Sausio 2014 08:37:40


Michaelio Šumacherio sveikatos būklė stabili, tačiau išlieka kritinė

01 Sausio 2014 15:26:08 ve.lt

Buvusio "Formulės 1" pasaulio čempiono Michaelio Šumacherio (Michael Schumacher) būklė nors ir stabili, bet kritinė, praneša BBC.

Vice Visos ataskaitos Time01 Sausio 2014 15:26:08


„Formulės 1“ žvaigždė M.Schumacheris po antros operacijos maloniai nustebino medikus

31 Gruodžio 2013 14:32:35 Sportas straipsniai

Septyniskart „Formulė 1“ pasaulio čempiono titulą iškovojusio vokiečio lenktynininko Michaelio Schumacherio (Michaelio Šumacherio) būklė antradienį kiek pagerėjo po praeitą naktį atliktos antrosios galvos operacijos, gydant jį po sunkios galvos smegenų traumos, patirtos per nelaimingą atsitikimą slidinėjant, pranešė gydytojai.

Vice Sportas Time31 Gruodžio 2013 14:32:35